I zbuluan marrdhënien me kengetarin, Elhaida Dani flet për herë të parë/ foto

I zbuluan marrdhënien me kengetarin, Elhaida Dani flet për herë të parë/ foto

Disa foto të publikuara nga tenori Brahimir Agovi në rrjetet sociale, duke qeshur dhe të përqafuar me këngëtaren Elhaida Dani, ngjallën dyshime për një lidhje të mundshme dashurie midis tyre. Por Elhaida ka reaguar pas këtyre fjalëve duke i hedhur poshtë të gjitha dyshimet që lindën. “Ne kemi qenë shokë të ngushtë fëmijërie, kemi studiuar në Shkodër në të njëjtën shkollë dhe kemi ndarë të njëjtën klasë. Përveçëse shokë të ngushtë, ne gëzojmë sukseset e njëri-tjetrit, por asgjë më shumë se kaq”- ka thënë Elhaida për “Revistën Class”.

Mesa duket Elhaida nuk eshte akoma gati per ta bere ose jo publike mardhenien e saj me kengetarin shqiptar. Ajo po kerkon privatesine e saj dhe kjo eshte mese e arsyeshme per te pasi eshte vetem 24 vjec.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *