Adelina Tahiri pozon e zhveshur dhe tregon barkun e rrumbullakosur në muajin e 7/ foto

Adelina Tahiri pozon e zhveshur dhe tregon barkun e rrumbullakosur në muajin e 7/ foto

Adelina Tahiri nje nga kengetaret me te njohura shqiptare eshte ne muajin e 7 te shtatzanise dhe eshte duke shijuar cdo moment te 9 mujorit te saj te arte. Ajo here pas here na tregon momente nga jeta e saj personale dhe ndan me ne momente nga jeta e sa. Pak momente me pare Adelina ka postuar nje foto ne profilin e saj instagram ku eshte e veshur me nje kemishe qe eshte e hapur dhe tregon me se miri barkun e saj te rrumbullakosur. Format e saj duket shume mire sepse kjo eshte nje foto artistike dhe ajo i ka lejuar vetes te tregoj dicka me shume.

Adelina duket se po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, pasi herë pas here publikon foto nga pushime nga vende të ndryshme që bën me bashkëshortin e saj, milionerin Serjoza Markov dhe gjithashtu ndan me ndjekësit edhe dhuratat luksoze që merr prej tij shkruan xing.al

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *