Albi e mohoi lidhjen me Albën por çifti kapet MAT në plazh / foto

Albi e mohoi lidhjen me Albën por çifti kapet MAT në plazh / foto

Këtë të hënë, të ftuar në spektaklin me fëmijë “Në kurthin e piter pan” kanë qenë këngëtarja Miriam Cani dhe koreografi Albi Nako.

Albi, nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve të fëmijëve lidhur me ish-bashkëshorten Klaudia Pepa dhe balerinën Alba Hoxha, me të cilën përflitet se është në një lidhje.

Loading...

 

Pyetja e parë që fëmijët i bën Albit ishte: “Keni motër ose vëlla?”- dhe pa e dhënë ende përgjigjien, kështu si me të qeshur dhe me të ngjeshur, me lezet, Alketa ndërhyn dhe thotë: “se një motër ta njohim, Klaudian”- komenton Alketa, ndërsa përgjigjia e Albit konfrimonte se kishte një motër biologjike më të madhe.

 

Në vazhdimësi, edhe pse detajet i kanë tradhëtuar dhe janë fotografuar nga “Jeta osh qef” të dy në plazh, Albi mohoi lidhjen me Alba Hoxhën, ndërsa Alketa sërish, si me të qeshur dhe me të ngjeshur i thotë Albit: “mos gënje se të rritert hunda si Pinoku”– dhe mirë i tha!!!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *