Do të habiteni kur të shikoni se çfarë mban Noizy në frigoriferin e tij / foto

Do të habiteni kur të shikoni se çfarë mban Noizy në frigoriferin e tij / foto

Nje gje eshte pak por e sigurt qe kur te shikoni frigoriferin e Noizyt do tju vije turp nga vetja qe mbani lloj lloj gjerash te pashendetshme (fajtoreeee!). Noizy me sa duket është futur në një dietë të rreptë dhe kete e ka treguar edhe me nje postim ne Instagramin e tij ne te cilin gjenden vetem fruta ddhe uje dhe asnje gje tjeter!

Vetëm fruta të stinës dhe asnjë gjë tjetër jo dietike. Me siguri kjo video e reperit e ndarë në Instastory po ju jep një ide se çfarë duhet të hani nëse doni të humbni ca kilogramë të tepër dhe te dilni ne plazh me dinjitet duke u mburrur me trupin tuaj.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *