Albërie Hadërgjonaj bën XING me fustanin e njëjtë me këngëtaren e njohur / foto

Albërie Hadërgjonaj bën XING me fustanin e njëjtë me këngëtaren e njohur / foto

Alberia Hadergjonaj po na pergatit cdo dite nga pak me ante te postimeve ne Instagram per lancimin e kenges se saj me te re. Këngëtarja e njohur shqiptare ka treguar ditën e djeshme një nga veshjet me të cilën do të shfaqet në hitin e saj të ri. Albërie Hadërgjonaj ka preferuar një fustan të gjatë, në nuancë smerald, që asaj i shkon vërtet shumë, ndërsa duket si një stil veshje i denjë për një këngë me ritme latine, ku kërcehet, këndohet, dhe krijohet në tërësi një atmosferë e gjallë e plot adrenalinë, ndjesi të cilën muzika e ofron pa kushte.

Loading...
©Telegrafi

Por, këtë herë Albëria ka bërë xing duke veshur një fustan të njëjtë me atë të këngëtares së njohur serbe,transmeton Revista Class, Jelena Karleusa. Pas Elvana Gjatës, e cila ishte e para që kishte zgjedhur në kostum me nuanca të ndezura, identik me atë të artistes serbe, tani është radha e Albëries.

©AlberieHadergonaj
©RevistaClass
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *