Supermodelja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë; Ja emri i veçantë i vajzës

Supermodelja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë; Ja emri i veçantë i vajzës

Emina Cunmulaj eshte një prej modeleve shqiptar që ka korrur sukses në Amerikë. Ajo është e martuar me një biznesmen të quajtur Sam dhe diten e djeshme janë bërë prindër për herë të dytë. Emina jep lajmin e lindjes së përmes një postimi në Instagram.Modelja, bashkëshorti i saj Sam duken shumë të lumtur duke mbajtur ne krahe anëtarin e katërt të familjes e cila eshte nje vajze te cilen ata e kane pagezuar me emrin Mia Soraya Nazarian.

“Kush e sundojnë botën? Vajzat! Mirëseerdhe vogëlushe, Mia Soraya Nazarian. Mami, babi dhe Ella Faria të duan.”- ka shkruar modelja në postimin e saj, duke zbuluar kështu edhe gjininë e fëmijës së ardhur në jetë.

Loading...

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *