I patë të gjitha nga dasma, por kushëririn seksi të Princit Harry nuk e keni parë akoma

I patë të gjitha nga dasma, por kushëririn seksi të Princit Harry nuk e keni parë akoma

Te shtunen e kaluar, Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni që e ndoqi e gjithë bota. Të gjithë sytë ishin tek çifti e atë ditë ishin kryefjala e mediave.Edhe pse gjithçka, deri në detaje, dukej e thjeshtë si uji, ishin paguar miliona para që gjërat të shkonin kështu, ndoshta sepse tanimë duhet të paguash shumë, pikërisht për të arritur gjërat e thjeshta.

Loading...

Por edhe ajo qe u komnetua shume gjate ne media ishin edhe te ftuarit nder ta edhe kusheriri sexy i Princit Harry.Louis Spencer është djali 24-vjeçar i vëllait të princeshë Dianës, Charles Spencer.24-vjeçari nuk i përket teknikisht familjes mbretërore, por vajza që ai do të martohet në të ardhmen bëhet konteshë.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *