Valbona Selimllari feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën ajo sot/ foto

Valbona Selimllari feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën ajo sot/ foto

Valbona Selimllari, pavarsisht se kanë kaluar shumë vite që kur fitoi kurorën e misit të parë shqiptar, vazhdon të jetë e bukur.Bukuroshja, ka folur për herë të parë për moshën e saj. ‘Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’- rrëfeu Selimllari, duke zbuluar kështu se ajo është 45 vjeçe.

Loading...

Selimllari gjithashtu ka edhe 3 fëmijë. Ajo sot feston 45 vjetorin sot dhe ajo ka marr nje surprize diten e sotme qe ne mengjes nga Vera Grabocka. Ajo duket pa makeup dhe shume natyrale.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *