U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

Veshje e vipave ne evente te ndryshme ngjall shume kuriozitet tek fansat e tyre por jo vetem. Zakonisht veshjet ndahen ne dy kategori,me te bukurat edhe ato me te shemtuar ndersa pjesa tjeter eshte paksa e lene ne hije. Fustani qe Bebe Rexha veshi ne eventin Billboard Music Award 2018 u komentua gjate. Mendimet ishin te ndryshme disa e pelqyen e disa jo e ndersa disa te tjere u tallen. Por sa e ka vleren ky fustan? Pa frike mund tju themi qe ka nje vlere marramendese qe shkon rreth 6510 €. Nje vlere vertete marramendese dhe e paperballueshme per nje fustan apo jo? 

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *