Për herë të parë në publik pas dasmes, Meghan vishet si princeshë e vertetë/ foto

Për herë të parë në publik pas dasmes, Meghan vishet si princeshë e vertetë/ foto

Shume pak dite kane kaluar nga dasma e dekades dhe ende te gjithe jane me mendjen te Meghan. Ajo tani eshte nje pjestare e nje prej familjeve me te fusishme boterore dhe dasma e saj i la te gjithe me mbresa shume te vecanta. Diten e djeshme Meghan u kap teksa doli nga pallati mbreteror se bashku me bashkeshortin e saj ndersa sot ajo ka dal ne publik per here te para si Dukesha e Susexit.

Loading...

Veshja i sotme i ka lene te gjithe pa fjale sepse ajo tani eshte nje princeshe dhe veshja ka qene shume klas dhe e mrekullueshme me nje kapele te gjere dhe nje fustan ngjyre roze te lehte. A nuk duket e mrekullueshme ju si mendoni?

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *