Mamaja e Almedës përfundon në spital;Bukuroshja lutet për atë/foto

Mamaja e Almedës përfundon në spital;Bukuroshja lutet për atë/foto

Aktorja dhe moderatorja e Almeda Abazi eshte perfolur shume kohet e fundit nga portalet. Ajo momentalisht eshte prezantuese e spktaklit “Dancing with the stars” dhe kjo e ka bere qe te jete ne qender te vemendjes. Por ajo ka publikuar nje foto ne rrjetin e saj social instagram me motren dhe nenen e saj ne spital. Mamaja e Almedes eshte duke kaluar nje moment pak te veshtire mesa shohim dhe  Almeda ka dashur ta ndaj me te gjithe dashurine qe ka per nenen e saj duke shkruar “ Te duam mami” dhe e ka shoqeruar me nje emoji ku tregon qe eshte duke u lutur.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *