Ja si duket sot aktorja që luante telenovelën “E shëmtuara Beti”; Do të habiteni

Ja si duket sot aktorja që luante telenovelën “E shëmtuara Beti”; Do të habiteni

E shemtuara Beti ka qene nje nga telenovelat qe na ka mbajtur mberthyer pas ekranit. Nje vajze e varfer qe nuk dinte te kujdesej per veten dhe me pas me ndihmen e profesionisteve shnderrohet ne nje vajze shume te bukur. Nje fabul e gjetur kjo nga regjisoret e kesaj telenovele. Por si duket sot kjo aktore me origjine kolumbiane. Ne fotot qe ne kemi pare ajo duket vertet shume ne forme edhe pse eshte rreth te te 40. Ne shpresojme qe ta kemi ne ndonje telenovele sepse eshte nje aktore vertet shume e mire dhe qe na ka falur emocion ne cdo rol qe ka patur.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *