Ja çfarë lloj NUSE do të ishit në bazë të shenjës suaj të horoskopit

Ja çfarë lloj NUSE do të ishit në bazë të shenjës suaj të horoskopit

Eh, dasma mbretërore nuk ka lënë shumë vend për evente të tjera…as për të tjerë personazhe, as për lajme të mëtejshme nga showbizi. E kemi thënë disa herë se buja e ceremonisë martesore të Markle dhe Harry-t ka nisur muaj më parë e do të vazhdojë edhe disa ditë në vijim. Si ju duk Meghan si nuse?

Getty Images

Krahasuar me Kate, Markle dukej disi më e lumtur, më romantike, ndërsa Middleton u mundua të ruante deri diku seriozitetin edhe në ditën e saj të dasmës. Kjo, sepse nuset ndryshojnë nga njëra-tjetra, shkruan bordo.al. Nëse disa i mbërthen stresi dhe emocioni, të tjera i nënshtrohen lumturisë dhe ndjenjës së papërshkrueshme të gëzimit. Po ju, cila nga nuset jeni? Për këtë kujdeset më mirë shenja e zodiakut. Dhe mos na thoni se nuk përshtateni!

DASHI – Nusja që i dhuron buzëqeshje të gjithëve

Loading...

DEMI – Nusja më e qetë që ju kanë zënë sytë

BINJAKËT – Nusja e pavendosur

GAFORRJA – Nusja tejet emocionale

LUANI – Nusja që ka zgjedhur me kohë destinacionin e ëndrrave për ditën e madhe

VIRGJËRESHA – Nusja e organizuar me përpikmëri

PESHORJA – Nusja që kujdeset që asnjë dasmor të mos mërzitet

AKREPI – Nusja që pret me padurim të mbarojë ceremonia

SHIGJETARI – Nusja që ëndërron idealen

BRICJAPI – Nusja që i dedikohet më shumë familjes.

UJORI – Nusja që do vetëm të festojë

PESHQIT – Nusja që urren të qenurit nuse

Te gjitha t drejtat e autorit Bordo.al

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *