U tha se Meghan ishte nuse e thjesht, shikoni si dukej princesha DIANA nuse/ foto

U tha se Meghan ishte nuse e thjesht, shikoni si  dukej princesha DIANA nuse/ foto

Meghan eshte perfolur shume per fustanin edhe floket ne diten e saj me te rendesishme, ne diten e dasmes. Eshte cilesuar  nga te gjithe si nje nuse shume e thjeshte ndoshta edhe pak me e thjeshte sec duhet. Por ne kurioziteti na coi shume vite me pas ne dasmen e princeshe Dianes,nenes se Harryt. Diana ishte gjithashtu nje nuse shume e thjeshte thuajse aspak e lyer por me nje fustan ndryshe nga i Meghan. Gjithsesi ato te dyja kane qene shume te thjeshta ne diten e tyre te dasmes dhe kjo thjeshtesi i beri akoma me te bukura shkruan Metropol24

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *