Meghan bën ”XING” me fustanin e bardhë me Jennifer Lopez, ja kush duket më bukur/ foto

Meghan bën ”XING” me fustanin e bardhë me Jennifer Lopez, ja kush duket më bukur/ foto

Fustani i princeshes Meghan Markle u be hit ne internet per thjeshtesine dhe se sa bukur i rrinte asaj. Fustani sic e dime ishte i markes Givenchy dhe cmimi i tij na la pa mend me shifren prej 200.000 paund britanik. Nje shifer qe nuk na e dha pershtypjen ne pamje te pare te tij. Por nga eshte frymezuar ky fustan?! Nje fustan te tille thuajse identik e ka veshur ne filmin “The Wedding planner” te vitit 2001 ku ne personazhin e nuses ishte Jennifer Lopez.

Loading...

Fustanet jane thuajse identik dhe duket se ideatori i fustanit te Meghanit e paska pasur gati gjithe silueten e fustanit. Kujt i shkon me shume ky fustan? Meghanit apo Jennifer Lopezit? Te veshur ne kohe te ndryshme po jua le ju ne dore ta gjykoni.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *