Zbulohet cfarë i tha Harry Meghanit sapo e pa me fustanin e bardhë/ foto

Zbulohet cfarë i tha Harry Meghanit sapo e pa me fustanin e bardhë/ foto

Nje moment shume i vecante ka qene dje per familjen mbreterore martesa e princit Harry me Meghan Markle nje amerikane me nje nga prinderit nga Xhamajka. Ka qene nje moment i vecante edhe per ciftin gje qe u pa edhe gjate ceremonise. Meghan u drejtua drejt altarit e shoqeruar nga babai i Harry-it. Ne kete moment ai ka falenderuar babain e tij me perzemersi dhe i ka thene Meghanit: ” Je e mahnitshme”.

Loading...

Pasi u pane gjate ne sy dhe duke shtrenguar duart me njeri tjetrin thane po dhe u betuan per dashuri te perjetshme. Kjo eshte nje martese qe do te mbetet gjate ne mendjen e te gjitheve sepse martesa e ardhshme do te jete me siguri pas 20-25 vjet me vone. Ja dhe video nga momenti i altarit.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *