Princi Harry ftoi në dasëm 2 ish të dashurat e tij, ja si reagoi princesha Meghan/ foto

Princi Harry ftoi në dasëm 2 ish të dashurat e tij, ja si reagoi princesha Meghan/ foto

Dasma e mrekullueshme mbreteore kishte me qindra te ftuar dhe me miliona sy qe e ndoqen nga ekrani. Ajo qe ra ne sy ne kete dasem pervec te tjerave ka qene edhe prania e dy ish te dashurave te princit Harry. Disa dite para dasmes u perfol se ato do ishin pjese e ketij evenimenti madheshtor. Keshtu ndodhi, ato ishin pjese e dasmes dhe erdhene te shoqeruara edhe nga partneret e tyre.

Celsy Davy ish e dashura e princit qe qendruan ne nje mardhenie per 7 vite kishte veshur nje fustan me detaje te uniformes se marines Angleze dhe dukej shume e lumte qe ishte pjese e dasmes. Ajo u nda nga princi qe ne vitin 2011.

Loading...

Vajza e dyte qe ka qene e dashura e princit dhe ishte pjese e dasmes ishte edhe Cressida Bonas e veshur me nje fustan te kuq me te gjelber dhe ngjyre trendafili. Ajo eshte ndare nga princi disa vite me pare pas nje mardhenie 3 vjecare. Gjithashtu dukej e lumtur qe ishte pjese ne dasem.

Kjo tradite ka qene pjese e protokollit te mbreterise dhe Meghan nuk kishte cte bente per kete edhe pse ajo nuk ka pasur pse te jete xheloze per kete sepse ajo kishte gjithe vemendjen e prncit te cilit i lexohet ne sy dashuria e tij per te. Ajo i mirepriti dhe i takoi me perzemersi vajzat qe dikur enderronin vendin e saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *