Ja ku do e kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry/foto

Ja ku do e kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry/foto

Pushimet  muaji te mjaltit jane me te emblat per te gjitha ciftet. Sidomos pas nje dasme shume te lodhshme te sapomartuarit kane nevoj te pushojne dhe te relaksohen. Te njejten gje do te bej edhe cifti Harry Meghan. Destinacioni i tyre per te pushuar eshte Afrika. Ata do te fluturojne shume e shume kilometra larg shtepise se tyre. Ai deshiron qe ta coj bashkeshorten e tij  Meghan te një nga atraksionet më të mira, në Hoanib Valley Camp. Ne shpresojme qe te kemi ndonje foto nga pushimet e tyre sepse jemi vertet kurioz te shohim me shume per kete cift i cili na ka rrembyer te gjitheve.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *