Harrojeni nusen, mbesa e princeshë Dianës tërhoqi të gjithë vëmendjen në dasmë /foto

Harrojeni nusen, mbesa e princeshë Dianës tërhoqi të gjithë vëmendjen në dasmë /foto

Nje gje eshte pak por e sigurt qe Meghan Markle keto dite ka qene personi me i kometuar ne te gjithe boten! Çfarë veshi, si u trukua, çfarë modeli flokesh zgjodhi e gjitha rreth ceremonise u kometua dhe vazhdon te komentohet ne rrjetet sociale. Por pervec nuses ka qene edhe nje vajze tjeter qe ka terhequr vemendjen e të gjithëve, behet fjale per mbesen e Princeshë Dianes Laddy Kitty Spencer.

Loading...

Ajo u paraqit ne ceremoni e veshur ne menyre shume elegante por ajo qe ra ne sy eshte edhe ngjashmeria e madhe me hallen e saj pikerisht Princeshes Diana. Ajo ishte veshur me nje fustan super elegant dhe shoqerohej ne dasem nga i vellai dhe mamaja e saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *