Princesha Meghan është më e madhe se Princ Harry, ja sa diferencë moshe kanë/ foto

Princesha Meghan është më e madhe se Princ Harry, ja sa diferencë moshe kanë/ foto

Cifti mbreteror kurorezoi lidhjen e tyre ne martese diten e sotme. Nje nga ciftet me te komentuar per martesen e tyre. Shume te dashur per te gjithe por edhe shume simpatik ne lidhjen e tyre. Jane nje cift qe kane nje specifike te vecante ne lidhjen e tyre. Meghan eshte me e madhe se princ Harry. Dicka shume e pazakonte kur flasim per nje cift mbreteror dhe eshte princi i pare qe ka partneren me te madhe ne moshe. Meghan Markle ka lindur ne 4 Gusht, 1981 ndersa Princ HArry ka lindur ne 15 Shtator 1984 raporton Metropol24.al

Loading...

Ajo eshte 36 Vjec ndersa ai eshte 33 vjec. Pra princesha eshte 3 vite me e madhe se ai ne moshe. Dicka shume e pazakonte kur flasim per nje cift mbreteror dhe eshte princi i pare qe ka partneren me te madhe ne moshe. Ky lajm ka bere xhiron e rrjetit sepse ben shume habi sepse princesha duket shume e vogel ne moshe.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *