Ja çfarë veshën të ftuarit VIP në dasmën mbretërore / foto

Ja çfarë veshën të ftuarit VIP në dasmën mbretërore / foto

Sot, të gjithë sytë janë te dasma e madhe në kështjellën Windsor dhe ku pritet te jene rreth 600 te ftuar. Princ Harry-t dhe Meghan Markle, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Sot Princi dhe Meghan do të bëhen Duka dhe Dukesha e Sussex-it, titull i cili nuk është dhënë më shumë se 150 vite.

E ndersa Meghan mahniti te gjithe boten me look-un e saj te thjeshte dhe fustanin madheshtor nga firma e njohuh Givenchy, ne duam tju sjellim edhe look-un e te ftuarve Vip ne dasme. Ata kishin te gjithe nje gje te perbashket, sigurisht qe kapelen e cila nuk mund te mungonte ne nje okazion te tille. Cili ishte i veshuri me mire sipas jush?!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *