E papritur: Këngëtarja shqiptare do të kendojë himnin e kampionatit botëror 2018

E papritur: Këngëtarja shqiptare do të kendojë himnin e kampionatit botëror 2018

Kampionati Boterorni futbollit eshte nje eveniment i cili ka interes te madh dhe ndiqet nga e gjithe bota. Por edhe nje ghe tjeter e rendesishme ne kete eveniment eshte himni i cili shoqerin te gjithe Kampionatin por cudia ndodhi kete vit dhe burime prane Prive thone se kenga e ketij viti do te kendohet nga nje shqiptare. Nese emrat e pare qe ju vijne ne mend jane Rita apo Dua ne ju themi se e keni gabim. Kete here himnin do e kendoj Era Istrefi!!!

Loading...

“Era Istrefi do ta bëjë këngën e Kampionatit Botëror te futbollit. Aktori e këngëtari i famshëm Will Smith do të këndojë me Erën në këtë projekt në të cilin producent është i famshmi DJ Deeplo, e xhirimet e spotit fillojnë nesër”, kanë thënë burime të afërta të këngëtares për Prive. i

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *