Cmime marramëndese; Ja sa kushton veshja e sotme e Xhensilës

Cmime marramëndese; Ja sa kushton veshja e sotme e Xhensilës

Xhensila Myrtezaj ka publikuar sot nje foto ne rrjetin e saj social Instagram, ku eshte ne muajin e fundit te shtatzanise me nje fustan portokalli. Ato qe bien ne sy me shume jane canta dhe pupat te firmes Chanel te cilat kane vlera marramendese sidomos canta e cila kap vleren 4480 euro. Ndersa pupat kapin vleren 570 euro. Xhensila eshte perfolur gjithmone per veshjet e saj pasi kane pasur gjithmone vlere te konsiderueshme. Gjithsesi nuk mund te leme pa permendur faktin qe Xhensiles i shkon cdo lloj veshje, e shtrenjte apo e lire qofte ajo.Me poshte keni foton per te cilen ju folem. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *