Valbona Selimllari paska vëlla nje personazh që e njihni të gjithë/foto

Valbona Selimllari paska vëlla nje personazh që e njihni të gjithë/foto

Valbona Selimllari missi i pare shqiptar eshte padyshim nje nga femrat me te bukura dhe me te dashura. Nuk ka njeri qe te flas keq per bukuroshen apo te mos e pelqej. Kengetari nga Kosova Trimi ka publikuar nje foto me Valbonen ku shkruan “ Motra e madhe, marshallah” Te quash moter dike qe nuk e ke prej gjaku do te thote vertet shume por duke njohur natyren shume solare te Bones ajo di ti bej vend vetes. Te gjithe do te donim te kishim nje moter kaq te bukur dhe te zgjuar sa bukuroshja Selimllari. Ja sa bukur duket ajo ne foto me Trimin.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *