Si dy pika uji: Kjo është vajza e vogël bukuroshe e Valbona Selimllarit/ foto

Si dy pika uji: Kjo është vajza e vogël bukuroshe e Valbona Selimllarit/ foto

Valbona Selimllari eshte nje nga femrat me te bukura te ekranit shqiptar. Ajo eshte jo vetem e bukur ne paraqitje por shperndan shume miresi ne cdo fjale qe ajo thote. Valbona eshte nene e 3 femijeve te mrekullueshem. Ajo nuk i ka treguar asnjehere femijet e saj ne asnje dalje te saj por as ne rrjetet e saj sociale. Diten e djeshme Valbona ka qene pjese e koncertit “Divat” ku ishin pjese Rovena, Irma, Besa dhe Eneda. Valbona ishte e shoqeruar nga vajza e saj e voge.

Loading...

Asnjehere nuk e kishim pare vajzen e saj kaq te rritur, ato jane si dy pika uji te mrekullueshme. Pak e turpshme perpara kameres dhe nuk i leshon doren mamase se saj. Valbona eshte nene edhe e 2 djemve.

©Gazetaexpress
©Gazetaexpress

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *