Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Getoarit / foto

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Getoarit / foto

Bukuoshja e ekranit Marina Vjollca sot feston ditelindjen e saj te 28-të dhe nuk kishte si te ndodhte ndryshe sepse urimi i pare i ka ardhur nga bashkeshorti i saj Getoar Selimi. Dashuria që ata kanë për njëri-tjetrin mesa shihet në rrjetet sociale është e madhe.

Loading...

Partneri i saj sigurisht që e ka uruar gjysmën e tij më të mirë me këto fjalë “Ndoshta per boten je thjesht nje njeri si gjithe te tjeret por per mua je gjithe bota! Gezuar ditelindjen mbretersha ime!“- shkruan ai poshte nje fotoje te Marines. Ne i urojme prezantueses bukuroshe edhe 100 dhe shume suksese ne karrieren e saj!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *