E mban të fshehtë por ja kush është bashkëshorti i Xhemi Shehut / foto

E mban të fshehtë por ja kush është bashkëshorti i Xhemi Shehut / foto

Xhemi Shehu eshte nje nga vajzat dhe prezantueset me te bukura te showbizit shqiptar, e martuar dhe me 2 femije ajo ka qene gjithmone ne qender te medias roze. Por nese femijet i ka ekspozuar ne foto ne rrjetet sociale apo edhe ne editoriale revistash kjo nuk ka ndhodhur me bashkeshprtin e saj. Ai është administrator i një shtypshkronje në Tiranë dhe ka preferuar  te ruaj nje profil shume te ulet publik duke ja lene gjithe shkelqimin dhe famen Xhemit.

Shpesh për VIP-at e ekranit ekziston kureshtja se cila është pjesa tjetër e tyre, pra cili ose cila është i dashuridashura apo bashkëshorti/bashkëshortja. Këtë herë keni mundësinë të njihni bashkëshortin e moderators së “Portokalli”-së, Xhemi Shehut. Biznesmeni është shfaqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik, e fotot e të dyve bashkë numërohen me gishtat e të njëjtës dorë. Fotot me poshte jane shkeputura gjate daljeve te tyre publike.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *