Vesa Luma i hap Instagram djalit të saj Lian; Fotot e tij janë të adhurueshme

Vesa Luma i hap Instagram djalit të saj Lian; Fotot e tij janë të adhurueshme

Nuk ka shume kohe qe Vesa Luma dhe Big Basta jane shkeputur nga Shqiperia per tu zhvendosur ne Zelanden e Re ku edhe po perpiqen per njekarriere muziore nderkombetare. Këngëtarja Vesa Luma i është shtuar listës së nënave të famshme që i hapin fëmijëve të tyre llogari personale në rrjetet sociale. Dhe nuk aspak faj pasi Lian eshte nje nga femijet me te bukur dhe fotozhenik te cifteve te Showbizzit shqiptar.


Profilin e të birit e ka ndarë më ndjekësit e saj vetë këngëtarja me dixhiturën:”Mirëmëngjes nga i vogli im”. Vesa i ka bërë “repost” faqes së djalit të saj,fotot e së cilit janë të mrekullueshme.Së fundmi Vesa dhe familja e saj janë vendosur në Zelandën e Re ku po punojnë edhe për projekte të reja muzikore.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *