Tani prezanton Big Brother por ja si ka qënë Luana 10 vjet më parë brënda shtëpisë /foto

Tani prezanton Big Brother por ja si ka qënë Luana 10 vjet më parë brënda shtëpisë /foto

Pasi u aludua aq shumë për emrin e prezantuesit të edicionit Vip te Big Brother me ne fund u zbulua se prezantuesi i ketij spketakli nuk do të jetë as Ledion Lico e as Arbana Osmani por Luana Vjollca. Spektakli pritet te fillojë sezonin e ri televiziv dhe ne jemi gjithe sy e vesh per te marre vesh me shume detaje se si do te jete kete vit.

Loading...

Ne duam tju kthejme 10 vjet pas ne kohë pikerisht ne vitin 2008 kur Luana ka qënë e ftuar speciale ne nje nga epsiodet e Big Brother- it të parë. Luana në ate periudhë ka qënë veline e emisionit Fiks Fare dhe imazh i kompanise DigitAlb, ajo shfaqet shume sexy me rroba banje dhe ndryshe nga sa eshte tani ajo ka qene brune.

Duket se era ka fryre e  mbarë për Luanen pasi fiks 10 vite me vonë ajo rikthehet dhe këtë herë në vënd të Arbanës si prezantuesja e ketij formati aq të dashur për publikun shqiptar.


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *