Marina poston foto nga shtëpia dhe i nxjerr bojën Getoarit; Ja çbën ai

Marina poston foto nga shtëpia dhe i nxjerr bojën Getoarit; Ja çbën ai

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është gjithmonë në qendër të vëmendjes nga fansat e saj dhe mediat rozë. Edhe pse kohet e fundit eshte terhequr dhe nuk e shohim me ne televizion ajo serish eshte ne qender te mediave roze. Së fundmi ajo u përfol për nje shtatezani te mundshme qe duket se ka mbetur vetem ne nje tashethem pasi Marina e ka mohuar qe ky lajm te jete i vertete.

Sot ajo ka bere nje postim ne Instagram nga kuzhina e saj duke gatuar dhe qe duket nje pune qe po zjen dhe skruan: ‘Ja çfare ben Getoari kur ka kohe te lire, shoqja ime ne jacuzzi thote’ – perfundon Marina poshte fotos qesharake. Se paska keq Getoari se edhe gatuan edhe ben humor!

Loading...

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *