Koha kur Xhensila Myrtezaj ishte bionde;Shikoni sa shumë i shkojnë/foto

Koha kur Xhensila Myrtezaj ishte bionde;Shikoni sa shumë i shkojnë/foto

Xhensila Myrtezaj eshte kengetarja me e perfolur e momentit. Ajo eshte ne muajin e fundit te shtatzaninse ne pritje te nje vajze. Bukuroshja rralle here ka eksperimentuar me look-un por ka qendruar thuajse brenda standartes. Ne ato pak eksperimente qe ka bere ajo ka tentuar te behet edhe bionde qe per hir te se vertetes i shkojne shume. Ajo duket me e embel dhe me e vogel me floket e celet. Prej disa vitesh ajo ka preferuar te jete brune dhe me floket e gjate qe besojme se do te zgjas deri ne lindjen e vajzes sepse nuk sygjerohet qe te lyehen floket gjate shtatzanise.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *