Ja si dukeshin Besi edhe Xhensila kur ishin ende adoleshent dhe shumë të dashuruar/foto

Ja si dukeshin Besi edhe Xhensila kur ishin ende adoleshent dhe shumë të dashuruar/foto

Besi dhe Xhensila kane aq shume fansa te cilet jane shume aktiv ne rrjetet sociale. Ata postojne cdo gje qe ka lidhje me ciftin madje na sjellin ne kujtese disa foto shume te vjetra te tyre. Here pas here ne kemi kuriozitet te shohim se si kane qene personazhet te cilet kemi qejf dikur. Ndonjehere na pelqen ti krahasojme me ate cka ata jane sot. Sot do te sjellim nje foto te Besit dhe Xhensiles kur ata kane qene fare te vegjel,mund te themi adoleshent. Dy adoleshente shume te dashuruar me njeri tjetrin, dashuri te cilen e kane kurorezuar edhe me martese.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *