Enca Haxhia tregon fytyren pa pikë grimi nga palestra; Ja si duket/ foto

Enca Haxhia tregon fytyren pa pikë grimi nga palestra; Ja si duket/ foto

Enca Haxhia kengetarja 22 vjecare eshte tashme e njohur edhe pertej kufijve shqiptar. Pervec muzikes ajo edhe motra e saj Uindi kane nje pasion per makeupin. Enca ne shumicen e rasteve e realizon vete grimin e saj dhe e ben shume here me mire se nje profesioniste. Por diten e djeshme ajo ka publikuar nje video ku eshte pa pike makeupi ne fytyre madje edhe shume e lodhur nga palestra. Enca nuk ka asnje defekt ne fytyre por duhet ta pranojme qe duket vertet shume ndryshe me grim edhe pa grim. Por ajo na ka dhene nje mesazh shume te mire “Ne palester nuk shkohet asnjehere me makeup por vetem uje dhe sapun”

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *