E pabesueshme sa shumë është dobësuar këngëtarja Rona Nishliu/foto para pas

E pabesueshme sa shumë është dobësuar këngëtarja Rona Nishliu/foto para pas

Rona Nishliu kengetarja nga Kosova eshte nje nga zerat me te mire qe ne kemi dhe krenohemi. Na dritheroi te gjitheve me perfaqesimin e saj ne Eurovizion dhe mund te themi qe ka qene nje nder perfaqesimet me dinjitoze shkruan Metropol24. Rona njihet edhe per floket e saj si “qirinj” qe behen duke i djegur dhe e kane personifikuar per nje kohe shume te gjate. Rona ka publikuar nje foto ne instagram ku duket qe eshte dobsuar shume. Ajo eshte goxha simpatike edhe keshtu por disa kilogram me shume do te ishin perfekt per Ronen. Me poshte keni fotot para edhe pas te kengetares.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *