Big Brother Vip e prezanton Luana por ja kush do të jenë banorët e shtëpise

Big Brother Vip e prezanton Luana por ja kush do të jenë banorët e shtëpise

 “Big Brother Vip” do te jete nje nga emisionet me te ndjekur te sezonit te ri televiziv qe do te nis ne shtator. U aludua shume se kush do e prezantonte dhe mes Ledionit apo Arbanes doli nje emer kjrejt i papritur ai i Luana Vjollces. Duket prezantueses bukuroshe i eshte besuar nje projekt shume i rendesishm dhe popullor gjithashtu dhe ne jemi shume kurioz te shohim se si do ja dale Luana ne kete spektakel.

Loading...

Burime prane Gazetes Express bejne me dije gjithashtu se“Big Brother Vip” do të mbajë autorësinë e moderatorit Ledion Liço, i cili ka prezantuar më parë një nga edicionet e “Big Brother”. Sa i përket i banorëve që do të jenë pjesë i këtij formati televiziv konfirmohet për Gazeta Express se do të jenë këngëtarë, modele të njohura dhe aktor që do të qëndrojnë për muaj të tërë të mbyllur në një shtëpi.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *