Kylie jua mbyll gojën të gjithëve: Ja kush është babai i Stormit /foto

Kylie jua mbyll gojën të gjithëve: Ja kush është babai i Stormit /foto

Qëkur Kylie Jenner solli në jetë vajzën e saj Stormi, u diskutua shumë atësia e saj. Disa thonin që vajza mund të ishte e reperit Tyga me të cilin Kylie ka pasur një marrëdhënie dashurie, ndërsa kishte të tjerë që shihnin një ngjashmëri mes Stormit dhe ish truprojës së Kylie.

Deri më tani, nuk ka pasur asnjë deklaratë nga vetë Kylie, por ajo më në fund vendosi të bëjë diçka të tillë, duke publikuar një foto ku shihet bashkë me Travis Scott. Në përshkrimin e fotos ajo shkruan: “Prindërit e Stormit”, duke ua ‘mbyllur gojën’ të gjithëve.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *