Këngëtarja shqiptare jep lajmin e prapritur: Shtatezane me fëmijën e pare / foto

Këngëtarja shqiptare jep lajmin e prapritur: Shtatezane me fëmijën e pare / foto

Vetem para pak ditesh ajo ka shokuar fansat duke dhene lajmin qe u fejua por pa zbuluar asgje me shume per identitetin e parterit te saj apo detaje te ceremonise. Nese nuk ju kujtohet Gugu është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit që prej deklaratës së saj në “Zonë e lirë” ku tha se është biseksuale.

Loading...

Por tashme pas fejeses duket se e ka rradhen nje femije dhe kete Gugu e ka dhënë ditën e sotme me ane te nje postimi ne Instagram. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një “Instastory”, ku shkruan “Bebe” dhe opsionin më të ri të “Instagram”-it, ku fansat mund të shprehin sa të lumtur janë me këtë që Gugu ka zbuluar shtatezanine e saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *