Floriana Garo i ka hequr të gjitha kilogramët e tepërt nga shtatzania, kthehet në trupin e saj si MISS

Floriana Garo i ka hequr të gjitha kilogramët e tepërt nga shtatzania, kthehet në trupin e saj si MISS

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj. Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian. Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja.

Loading...

Një nga vajzat më të bukura shqiptare  është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *