Eugent Bushpepa tregon detaje për foton me Eleni Foureira; Më kërkuan ta fshi por…

Eugent Bushpepa tregon detaje për foton me Eleni Foureira; Më kërkuan ta fshi por…

Këngëtari përfaqësues i Shqipërisë në Eurovizion, Eugent Bushpepa i ftuar për herë të parë mbreme ne Opinion , ka treguar foton e shumë përfolur nga mediat ku ai dhe këngëgtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira bënin shqiponjën me duar.

Loading...

Eugenti ka treguar mbreme per Blendi Fevziun se grupi perfaqesues i Qipros i kane thene qe ta hiqte foton nga Instagrami pasi e dinin qe do te krijonte shume zhurme. “Ata të Qipros më kërkuan ta heq foton, ndërsa ishte vetë Eleni ajo që më tha ta mbaj. Kërkonin ta hiqnin foton, sepse e dinin që do të kishte më shumë polemika në lidhje me këtë çështje”, ka thënë Bushpepa.

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *