Bëri operacion hundën, ja ndryshimi drastik i Xhensilës me hundën e re/ foto

Bëri operacion hundën, ja ndryshimi drastik i Xhensilës me hundën e re/ foto

Vetem pak dite me pare Xhensila postoi ne rrjetin e saj Instagram nje foto ku dukej nje pjese e fashuar e hundes ku ajo tregoi se kishte bere operacion hunden. Disa dite me vone ajo postoi nje foto tjeter ne instagram ku ishte shume entuziaste ne lidhje me ditet qe po kalonin dhe hunden e saj do e shihnin te gjithe.

Loading...

Por vetem sot ajo ka bere nje video dhe e ka postuar seriaht ne instagram dhe i ka lene fansat e saj pa fryme.

Hunda e re duket bukur edhe pse hunda qe kishte me pare nuk binte ne sy per keq. Akoma nuk jemi mesuar me kete pamje te re te saj por me siguri ajo do na mesoje me postimet e here pas hershme. Cmendim keni?!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *