As Arbana as Ledioni, ja kush do ta drejtojë Big Brother VIP/ emri surprizë

As Arbana as Ledioni, ja kush do ta drejtojë Big Brother VIP/ emri surprizë

Big Brother eshte nje nga formatet me te ndjekur ne Shqiperi por edhe ne mbare boten. Eshte i vetmi qe i mban te lidhur pas ekranit te gjithe njerezit. Por ajo cfare na ka kuriozuar pa fund keto dite eshte se kush do e prezantoj,Ledioni apo Arbana. Por mesa duket asnje prej tyre nuk do e prezantoj, por thuhet se te dy do te zevendesohen nga Luana Vjollca. Duke qene se Arbana eshte ne nje program aktual televiziv nuk mund te marre dot dy emisione njekohesisht.

Loading...

Kjo do te jete nje sfide goxha e madhe per bukuroshen Luana Vjollca dhe nje eksperience qe do ti vlej shume.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *