Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, ndodhen për pushime në Vienë të Austrisë, për të kaluar kohë me fëmijët e tyre. E teksa Amin e shohim që mban në krahë, në çdo foto vajzën e tyre të vogël Sia-n, Ermali kujdeset për djalin Joel. Në një video të postuar në profilin e tij në Instagram, Ermali shfaqet teksa mban në krahë Joelin, ku i vogli përkulet pas, por Ermali e ka sërish në kontroll.

“Në xhirimin e ksaj videos u dëgjuan 3 “Qyqa Çuni” dhe 1 “Pa merak”. Faleminderit. 😂” – shkruan Ermali në video, duke na treguar shqetësimin e Amit, se djali mund të lëndohet. Me 12 mars 2018, erdhi në jetë fëmija i dytë i çifiti, një vajzë me emrin Sia.

Related Posts

Xhensila publikon videon me barkun e rrumbullakosur, ja postimi që u fshi

Ja pse Meghan Markle i vesh gjithmonë këpucët një numër me të madh…

Kjo nuk pritej/ Dy ish banorët e Big Brother çifti më i ri i Showbizit Shqiptar

9-muajshe shtatzënë, Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në plazh / foto

EKSKLUZIVE/Pas divorcit me Klaudia Pepën, Albi Nako në prag të fejesës me balerinën e njohur

Elvana Gjata dhe Kendall Jenner bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket me bukur

Comments

Reply comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *