Pas zënkës me Elvana Gjatën reagon Orinda Huta/foto

Pas zënkës me Elvana Gjatën reagon Orinda Huta/foto

Diten e sotme u perfol gjate per dy kengetaret Orind Huta dhe Elvana Gjata. Gjithcka nisi me modelin e flokeve qe Elvana kishe stiluar vete ne shtepi dhe u tha se ia kishte kopjuar koleges se saj. Shume portale thane se ato e kane ngrire marrdhenien me njera tjeter per shkak te impenjimeve madje disa te tjera thane se ato jane zene dhe nuk flasin me njera tjetren. Por Orinda nuk ka dashur ta lere me kaq dje ka reaguar ne rrjetin e saj social ku ka shkruar “ Kush i tha ketyre qe ne e kemi ngrire marrdhenien” dhe i ka bere tag Elvanes. Kjo shpjegon gjithcka vajzat jane mikesha dhe asgje ska ndodhur midis tyre.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *