Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Para disa muajsh ne media u perfol se do te fillonte nje nga emisionet me te ndjekur ne shqiperi si ‘Big Brother’ dhe kete here ndryshe nga te gjitha edicionet e kaluara banoret e shtepise me te famshme ne Shqiperi do te ishin Vipat. Pas zerave Top Channel publikoi edhe videon promovuese te spektaklit por ka kaluar kohe dhe gjerat sikur u zbehen dhe harruan pasi nuk po degjojme me te flitet per kete projekt.

Burime të “IMAlbania.com” bëjnë të ditur se spektakli do fillojë së shpejti dhe është i konfirmuar tashmë si pjesë e programeve të sezonit të ardhshëm televiziv dhe gjithashtu banoret e tij nuk do te ishin disa nga pjesmarresit e edicioioneve te kaluara por do te futen të famshëm që i shohim përditë në televizion dhe rrjete sociale. Ndërkohë sa i përket prezantimit, thuhet se “Big Brother VIP” do ta drejtojë Ledion Liço.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *