Alketa prezanton femijët e saj për herë të parë në Piter Pan

Alketa prezanton femijët e saj për herë të parë  në Piter Pan

Sot eshte puntata e rradhes e emisionit per femije “Ne kurthin e Piter Pan”i cili transmetohet cdo te hene ne Tv Klan. Alketa sot eshte e veshur me te bardha dhe mund te themi pa hezitim qe i shkon shume. Por ndryshe nga heret e tjera ajo e ka nisur me nje surprize te vecante kete puntate.

Loading...

Ajo e nisi prezantimin duke thene se sot ishte shume e emocionuar pasi kete nate ne salle ishin duke e ndjekur LIVE edhe dy femijet e saj,Nikol edhe Lionel. Alketa ka qene gjithmone hermetike per sa i perket zbulimit te imazhit te femijeve te saj, por sot si asnjehere me pare kemi pare imazhin e tyre.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *