Rashel Kolaneci tregon format perfekte me rroba banje; Ja sekreti/ foto

Rashel Kolaneci tregon format perfekte me rroba banje; Ja sekreti/ foto

Bukuroshja Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te perfolura ne showbizin shqiptar vecanerisht ne rrjetet sociale. Ajo eshte bere e njohur per format e saj bombastike. Diten e sotme ajo ka publikuar nje foto me rroba banjo ku ka treguar format e saj dhe duke mos lene vend per aludime te kota. Rashel duket shume e tonifikuar, gje qe tregon se eshte ushtruar shume ne palester dhe i ka kushtuar rendesi ushqimit. Ngjyra e bardhe e ketij kostumi i shkon shume. Vera ka ardhur shume heret per vipat shqiptar por jo vetem, edhe njerezit e thjeshte e kane hapur sezonin qe ne fillim te muajit Prill. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *