Elvana Gjata realizon vetë makeup-in e saj; Ja si duket ajo

Elvana Gjata realizon vetë makeup-in e saj; Ja si duket ajo

Kengetarja Elvana Gjata eshte nje nga vajzat e showbizit qe shume duan ta kene shembull. Shume e adhuruar nga femrat dhe meshkujt ajo ka arritur te kete nje karriere qe ka dal pertej kufijve shqiptar. Por Elvana paska edhe nje talent tjeter te cilin nuk e kishim ditur. Ajo eshte nje makeup artist shume e mire. Ne koncertin e dites se sotme ajo nuk i ka patur dy grimieret e saj dhe ka vendosur te trukohet vete. Ne foton qe ajo ka hedhur ka shkruar “ No Kaci no sellma. Vet shpejt e shpejt”. Ajo ka bere nje tualet shume natyral dhe te fresket. Si ju duket? 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *