Skandal në Eurovizion; I panjohuri i rrëmben mikrofonin kengëtares gjatë performancës, ja reagimi i saj

Skandal në Eurovizion; I panjohuri i rrëmben mikrofonin kengëtares gjatë performancës, ja reagimi i saj

Teksa kengentarja e Anglise po kendonte kengen pjesmarrese te saj ne Eurovizion ka ndodhur nje incident i cili nuk kishte ndodhur asnjehere me pare ne nje skene te tille. Gjate performances se saj nje djale nga publiku eshte ngjitur ne skene dhe i ka rrembyer mikrofonin. Te gjithe menduan se ajo doe linte pergjysme kengen por me shume dinjitet e coi deri ne fund. Stafi i Eurovizionit ben me dije se djali i cili ka bere kete veprim eshte shoqeruar ne polici per hetime te metejshme. Kemi kuriozitetin te dime e cfare ka ndodhur ne te vertete dhe perse dikush ka dashur te sabotoje Angline.

Loading...

“Surie është mirë. Asaj iu ofrua mundësia të performojë sërish, por ajo dhe skuadra janë krenarë me performancën e saj dhe vendosën mos të performojnë përsëri”, njofton BBC Eurovision në faqen e tyre zyrtare në Twitter.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *