Kylie e mohoi që ta vajza e saj të jetë e truprojës por ajo që ka thënë ai na futi sërish në dyshime

Kylie e mohoi që ta vajza e saj të jetë e truprojës por ajo që ka thënë ai na futi sërish në dyshime

Pasi rjeti online ka dale ne deklarata dhe komente nga me te ndryshmet per ngjashmerine qe vajza 3 muajshe e Kylie Jenner ka me truprojen e saj Tim Chung. Ata kane marre edhe fot te vogelushes dhe Tim duke i krahasuar dhe duhet thene qe ngjashmeria eshte shume e madhe.

Loading...

 Pavarësisht të gjitha pretendimeve tiparet mund të kenë ngjashmëri por është ngjyra e Stormit ajo që bën diferencën sepse i ngjan babait të saj të vërtetë Travis Scott. Burime prane ciftit thane se ata kane qeshur kur kane degjuar nje lajm te tille dhe nuk jane shqetesuar aspak.

Mirëpo sot truproja e saj i ka shtuar akoma më shumë dyshimet me veprimin e tij të fundit.I pyetur nga gazetarët, në vend që ta mohonte, Tim buzëqeshi dhe tha “Nuk mund të përgjigjem”.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *