Këto janv SYZET e vitit 2018; Ja Vipat shqiptar që u cmendën pas tyre / foto

Këto janv SYZET e vitit 2018; Ja Vipat shqiptar që u cmendën pas tyre / foto

Nje gje eshte pak por shume e sigurt kete vere qe mikro-syzet janë trendi më i ri i syzeve që po bëjnë namin në të gjithë botë. Edhe të famshmit shqiptarë janë bërë pjesë e këtij trendi botëror që duket se në 2018-ën do t’i shohim në masë të gjerë.Ato janë cilësuar si syzet më pak të mira për tu mbrojtur nga dielli, por pavarësisht kësaj të gjithë që i kanë provuar një herë nuk kanë hequr dorë prej tyre.

Në botë i pari i cili nisi lojën e këtyre syzeve ishte Kanye West, i cili i kërkoi Kim Kardashian që të hiqte dorë nga syzet e mëdha. Ja cilat jane te famshmet shqiptare qe jo vetem e kane perqafuar kete trend por postimet e tyre ne istagram jane te mbushura me syze te tilla, ne te gjitha format dhe ngjyrat por nje gje kane te perbashket qe jane mikroskopike!

Anxhelina Kotorri

Aurela Hoxha

Loading...

Estela Ujka

Luana Vjollca

Irena Kita

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Era Istrefi

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *